LVRU


"GATAVU" mājaslapu VEIKALS !!
Pārdodam gatavas mājaslapas un gatavas interneta veikalu sistēmas !!
BtoB.LV - izstrādes CENAS
Interneta veikala izstrāde, mājaslapas izveide, interneta veikala mobilās versijas izveide, web dizains un pakalpojumu cenas
Interneta PROJEKTU IZSTRĀDE
Izstrādei tiek piedāvātas dažādu veidu interneta lapu kategorijas - "Uzņēmumu mājaslapas", "Interneta datubāzes" un "Interneta veikali" ar integrētām satura vadības sistēmām - BtoB.CMS
Par BtoB.CMS - Standard
Interneta lapu funkcionalitāte tiek nodrošināta integrējot lapā atsevišķi izstrādātus BtoB.CMS moduļus.
Izveidot interneta veikalu
Informācija pakalpojumu pieteikšanai - apmaksas veidi un termiņi, WEB lapu, internetveikala izstrādes gaita un citas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Izveidot mobilo versiju iespējams uz jau esoša interneta veikala datubāzes.
PRO interneta veikala izstrāde
Uz BtoB.CMS PRO versiju balstīta interneta veikala izstrāde, izveide un apkalpošana
MŪSU DARBI
Izstrādātās internet lapas, web dizaini, programmēšanas darbu saraksti.
WEB DIZAINU paraugi
Mūsu sagatavotie un sadarbības partneru piedāvātie internet lapu dizainu paraugi.
e-KOMERCIJAS TEORIJA
Nekomerciāls e-komercijas pētījumu projekts. Padomi klientiem internet lapu prakstiskā izmantošanā.

Jaunumi / Ziņas
Par mums / Kontakti

»  Jaunumi / Ziņas
Apkalpošanas serviss:
Login:
Parole:

BtoB.LV - interneta veikalu izstrāde, mājaslapu izveide


Esiet sveicināti BtoB.LV mājaslapā!
Mūsu pakalpojumi - interneta veikalu izstrāde, uzņēmuma mājaslapu izveide, mobilo versiju izstrāde. PRO internetveikalu izstrāde un apkalpošana, preču katalogu un on-line datubāžu izstrāde.


Izdrukāt

BtoB.LV - pamatdarbība un pakalpojumi, kuru piedāvājums tiek publicēts šajā internet lapā, ir saistīti ar web dizaina un interneta mājaslapu un interneta veikalu izstrādi kā privātpersonām, tā arī juridiskām personām.

Pakalpojumi - profesionāla uzņēmumu interneta mājas lapu izstrāde, kas ietver uzņēmumam atbilstoša internet lapas dizaina (web dizains) izstrādi un visu izstrādāto internet mājas lapu aprīkošanu ar mūsu pašu izstrādātu satura vadības sistēmu - BtoB.CMS, kuras funkcionalitāte tiek nodrošināta integrējot administrēšanas sistēmā atsevišķas programmas - moduļus, kuri nodrošina internet mājas lapas funkcionalitāti. Funkcionalitātes iespējas ir neierobežotas, jo arī programmas - moduļus izstrādājam paši un internet lapā varam integrēt un pievienot visu, ko vien vēlēsieties!

 

Mājaslapas izveide E-veikala izstrāde - STD E-veikala izstrāde - MLT
Interneta lapas ar individuāli izstrādātu web dizainu
un integrētu - BtoB.CMS - satura vadības sistēmu!
~ 300.- EUR ~ 450.- EUR ~ 900.- EUR
* Visas cenas ir norādītas EUR neieskaitot PVN.18.07.2017. Informācija "Multiversijas" (MLT) klientiem par moduli "PAKOMĀTI" !
"Pakomāti" modulis tiek spēcīgi modificēts, pieškirot šim modulim iespēju definēt / koriģēt atsevišķus preču saņemšanas punktus (rezervēšanai), papildus piegādes definēšanu gan reģistrēto lietotāju, gan ātro pasūtījumu formēšanā, utt. :
 • Modulis tiek papildināts ar individuāli definējamiem piegādes veidiem ar iespēju katram pieškirt savu piegādes cenu.
 • Modulis pārņem ARĪ atsevišķu piegādes veidu definēšau "Ātrajiem pasūtījumiem" ar iespēju definēt arī pasūtījumu piegādes cenu definēšanu. utt.
 • Tā kā modulis tiek ievērojami papildināts ar iespējām, kuras pēc būtības pārņem piegādes veidu definēšanu, tad moduli admin sistēmā arī pārsauksim par "Piegādes veidi".
 • Iepriekšējā piesaiste pie moduļa "Piegādes cenas" (locations) saglabāsies, bet tagad moduļa pieejamie piegādes veidi vai preču saņemšanas punkti (rezervēšana un visi pakomātu veidi un preču saņemšanas punkti) vairs nebūs obligāti piesaistāmi kādai pilsētai vai rajonam. Bet iepriekšējā moduļa funkcionalitāte saglabāsies, lai veicot preču saņemšanas punktu piesaisti pie Pilsētu saraksta būtu iespēja pircējiem interesējošās adreses atrašanu padarīt pārskatāmāku (iedalot visus saņemšanas punktus pa reģioniem utt.)
 • Modulis "Piegāces cenas" (locations - pilsētu saraksts) tiks papildināts ar iespēju pievienot / manuāli pārveidot pilsēta/rajons iedalījumu uz reģionālajiem iedalījumiem, bet.. informācijai - mums ir pieejams arī jaunais modulis "NOVADI", kuru pagaidām neintegrējam MLT sistēmās, lai pirms pasūtījumu arhivēšanas iespējas integrēšanas admin sistēmā - nepazustu vecās, iepriekš saņemto pasūtījumu piesaistes pie agrāk izmantotajiem Pilsēta/Rajons iedalījumiem.
 • Iepreikšējais moduļa 'Pakomāti' pielietojums bija saistīts vienīgi ar preču saņemšanas punktu definēšanu katram pakomātu veidam, taču turpmāk šis modulis būs nepieciešams izmantošanai arī tajā gadījumā ja netiek izmantoti pakomātu preču saņemšanas punkti, jo jaunais (modificētais) modulis pārņems preču REZERVĒŠANAS saņemšanas punktu un DAŽĀDU / papildus INDIVIDUĀLI DEFINĒJAMO piegādes veidu individuālu pievienošanu un koriģēšanu līdz ar atsevišķu piegādes cenu definēšanu katram izvēlētajam piegādes veida apakšiedalījumam.
 • Pirms reālas izmaiņu integrēšanas katrā atsevišķā projektā - individuāli sazināsimies ar katru klientu (projektu)! Šobrīd esošos preču rezervēšanas punktus mēs integrēsim automātiski (pārveidosim tos no iepriekšējiem ''Uzņēmuma pamatdatiem / rekvizītiem''), bet klientus informēsim par moduļa funkciju pārslēgšanu, lai pabrīdināt par brīdi, kad vēlams pārliecināties par veikto izmaiņu darbību aktivizēšanu un, iespējams, papildināt preču rezervēšanas sarakstu ar jauniem preču saņemšanas punktiem!
 • Pasūtijumu formēšanas sistēma šobrīd, joprojām vēl tiek modificēta, tāpēc šeit publicētā informācija jebkurā brīdī var mainīties vai tikt papildināta... (līdz brīdim kad visās MLT sistēmās tiks veikta / pabeigta izmaiņu integrēšana un izmaiņu info turpmāk būs pieejama jau caur pašu admin sistēmu)
 • ...
 • Preču saņemšanas punkti (REZERVĒŠANA) tiek papildināti ar iespēju definēt papildus maksu par / vai katra astevišķa preču saņemšanas punkta inzmantošanu. Pēc ''noklusējuma'' visi preču saņemšanas punkti joprojām paliek kā BEZMAKSAS..., tagad tiek pievienota iespēja definēt arī papildus maksu..

 • Pārdodam "GATAVU" interneta veikalu - 28B
  STD#28B » Universāls interneta veikals
  Ja šis interneta veikals Jums iepatīkas - piedāvājam to iegātāties jau kā gatavu e-veikala sistēmu vienas dienas laikā ! vairāk »

  Izstrādāts līzinga kompānijas - "COFI līzings" kalkulators
  Izstrādāts līzinga kompānijas "COFI līzings" vizuālais kalkulators (ar dinamiskiem slaiderīšiem) gan aplūkojot atsevišķas preces, gan arī formējot pasūtījumu kopējai pirkuma groza summai. Piemērs apskatāms interneta veikalā magnetik.lv vairāk »

  Izveidot interneta veikalu
  Mūsu specializācija ir interneta veikalu izstrāde (izveide). Sadaļā Pieteikumu informācija publicēts - kāda vispārēja informācija būs nepieciešama, lai mēs varētu izveidot interneta veikalu vai arī izstrādāt dažāda rakstura interneta projektus. vairāk »

  Izstrādāta CRON sistēma !!
  Izstrādāta automātiskās sinhronizēšanas sistēma - CRON. Nodrošina iespēju caur admin sistēmu konfigurēt un uzstādīt atsevišķu darbu automātisku izpildi no servera puses, konkrētos laikos - sesiju aktivizēšanas termiņos.
  vairāk »

  BtoB.CMS datubāzes XML eksports priekš - SALIDZINI.LV - bezmaksas papildinājums !!
  Internet veikalu sistēmām ar BtoB.CMS versiju 6.0 un augstāk - izstrādāta specializēta XML datubāzes eksporta sistēma populārajam preču cenu salīdzināšanas servisam - salidzini.lv. Visiem BtoB.CMS v.6.x. interneta veikaliem šī funkcija tiek piedāvāta kā bezmaksas papildinājums. vairāk »

  PayPal apmaksas iespēja internet veikalā
  PayPal online (tiešsaistes) apmaksas sistēmas integrēšana BtoB.CMS interneta veikalos - 142.0 EUR + PVN. T.i., internet veikalā papildus esošiem apmaksas veidiem (skaidra nauda, bankas pārskaitījums), tiek pievienots jauns maksāšanas veids - PayPal maksājums, kurš darbojas online režīmā. vairāk »
  IK "BtoB" autortiesības un saistību atruna.
  Visi internet lapā publicētie pakalpojumu apraksti, BtoB produktu apskati un attēli ir - IK "BtoB" sagatavota informācija
  un atbilst statusam - komerciāla informācija - kopēšana un pārpublicēšana bez IK "BtoB" atļaujas ir stingri aizliegta.
  Internet lapas sadaļa - "E-komercijas teorija" - satur publiska rakstura informāciju, pārpublicēšana nekomerciālos nolūkos - brīvi pieejama.  Pārdodam "GATAVAS"
  e-veikalu sistēmas -
  vienā eksemplārā
  !

  Visu piedāvāto internet lapu
  saraksts ir publicēts sadaļā -

  "GATAVU" mājaslapu VEIKALS !!

  Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

  Izpārdošana !!
  STD#28B v.7.1.5
  Cena 350.0 € + PVN

  Aicinām iepazīties ar "pārdošanai" izstrādātajām internet lapām.
  Pilns piedāvājuma saraksts ir atrodams - "gatavu" lapu veikals

  Ja kāda no lapām Jums iepatīkas - piedāvājam to iegātāties jau kā gatavu internet lapu!

   Cenā ir iekļauts:
  - Jūsu uzņēmuma logo iestrāde
  - tīras datubāzes sagatavošana
  - lapas uzinstalēšana uz Jūsu norādītā servera (hostinga)
  vienas dienas laikā !


  e-TIRGUS.LV