LV


"GATAVU" mājaslapu VEIKALS !!
Pārdodam gatavas mājaslapas un gatavas interneta veikalu sistēmas !!
BtoB.LV - izstrādes CENAS
Interneta veikala izstrāde, mājaslapas izveide, interneta veikala mobilās versijas izveide, web dizains un pakalpojumu cenas
Interneta PROJEKTU IZSTRĀDE
Izstrādei tiek piedāvātas dažādu veidu interneta lapu kategorijas - "Uzņēmumu mājaslapas", "Interneta datubāzes" un "Interneta veikali" ar integrētām satura vadības sistēmām - BtoB.CMS
Par BtoB.CMS - Standard
Interneta lapu funkcionalitāte tiek nodrošināta integrējot lapā atsevišķi izstrādātus BtoB.CMS moduļus.
Izveidot interneta veikalu
Informācija pakalpojumu pieteikšanai - apmaksas veidi un termiņi, WEB lapu, internetveikala izstrādes gaita un citas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Izveidot mobilo versiju iespējams uz jau esoša interneta veikala datubāzes.
On-line dokumenti
PRO interneta veikala izstrāde
Uz BtoB.CMS PRO versiju balstīta interneta veikala izstrāde, izveide un apkalpošana
MŪSU DARBI
Izstrādātās internet lapas, web dizaini, programmēšanas darbu saraksti.
WEB DIZAINU paraugi
Mūsu sagatavotie un sadarbības partneru piedāvātie internet lapu dizainu paraugi.
e-KOMERCIJAS TEORIJA
Nekomerciāls e-komercijas pētījumu projekts. Padomi klientiem internet lapu prakstiskā izmantošanā.

Jaunumi / Ziņas
Par mums / Kontakti

»  Izveidot interneta veikalu

Izveidot interneta veikalu, izstrādāt mājaslapu, ..
( Informācija pakalpojumu pieteikšanai )


Informācija pakalpojumu pieteikšanai - apmaksas veidi un termiņi, WEB lapu, internetveikala izstrādes gaita un citas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Izveidot mobilo versiju iespējams uz jau esoša interneta veikala datubāzes.


Izdrukāt
On-line dokumenti

Ar ko sākt?

   Apmeklējiet sadaļu - "Interneta PROJEKTU IZSTRĀDE" - un izvēlieties interneta lapas veidu, kurš atbilst Jūsu prasībām. Rakstiet mums vai zvaniet, lai precizēt interneta lapas izstrādes cenu, ja tai ir nepieciešamas papildus funkcijas, kuru aprakstus Jūs neatradāt mūsu internet lapā.

Cita pieeja...
Norādiet internetā esošu interneta lapu vai interneta veikalu, kura funkcionalitāte pēc Jūsu domām varētu būt līdzīga Jūsu iecerētajai interneta lapai (tas mums varētu palīdzēt precīzi novērtēt izstrādes termiņus un cenas) un, ja tas ir sfecifisks projekts un ir iespēja - norādiet Jūsu piedāvāto cenu par šādas internet lapas izstrādi!

Kāda informācija mums būs nepieciešama no Jums?
   Arī tad, kad Jums ir zināms kāda veida interneta lapu Jums ir nepieciešams izveidot, mums, pirms izstrādes sākšanas būtu vēlams zināt cik daudz informatīvo sadaļu un cik bieži plānojat pievienot internet lapai. Lai arī administrēšanas sistēmā nav ierobežojuma jaunu sadaļu pievienošanai, internet lapas dizains var ierobežot šo dalaļu skaitu, t.i. gadījumā, ja tiek plānots liels sadaļu skaits, tad visdrīzāk menu sistēma būtu jāizvieto vertikāli, nevis horizontāli (var pietrūkt platuma..).
Uzņēmuma LOGO un uzņēmuma darbības apraksts (sfēra) ir galvenā informācija, balstoties uz kuru tiek izstrādāts vai arī piemeklēts atbilstošākais internet lapas dizains.
Tāpat pirms dizaina izstrādes mūs interesē vispārīgi jautājumi, lai novērtēt klientu interesējoša dizaina stilu. Tie ir vispārīgi jautājumi - web dizaina krāsas: raibas vai klasiskas, informācijas bloku formas - tainstūrainas vai noapaļotas un tml. jautājumi.


Interneta veikalu un mājaslapu izstrādes gaita
   Saņemot interneta lapas vai interneta veikala izveides pieteikumu, pirmām kārtām interesējamies par uzņēmuma logo (digitālā formātā) un uzņēmuma darbības aprakstu, kā arī vispārīgi jautājumi par kopējo internet lapas dizaina ideju.
Noskaidrojam internet lapas izmantošanas nolūku, jeb kādi papildus izstrādājami - paplašināšanas moduļi ir nepieciešami.
Tad, kad ir zināmas vispārīgas internet lapas sastāvdaļas, sākam izstrādāt un piedāvāt web dizaina uzmetumus - skices apstiprināšanai, pakāpeniski nonākot līdz atbilstošākajam dizainam. Dizains tiek veidots dažādi - gan zīmēts no nulles, gan arī piemeklēts gatavs dizaina paraugs, kas tiek uzlabots un pielāgots konkrētas internet lapas satura vadības sistēmas integrēšanai.
Saņemot vismaz vispārīgu dizaina apstiprinājumu, tiek uzsākta satura vadības sistēmas (BtoB.CMS), administrēšanas sistēmas iestrāde un pielāgošana.
Izveidotu interneta veikalu (testa versiju) publicējam uz mūsu servera. Interneta lapas izstrādes gaitu, klients parasti var novērot pēc adreses -> http://www.btob.lv/klients/ ar iepriekš piešķirtiem login datiem.


Apmaksas veidi un termiņi
   
Interneta lapas izstrāde tiek uzsākta ar brīdi, kad ir saņemts 30% avansa maksājums un visa izstrādei nepieciešamā tehniskā informācija. Tad, kad klients ir apmierināts ar izstrādātās internet lapas kvalitāti, kuru tas var novērtēt uz mūsu servera, klients dod apstiprinājumu vēlmei to iegādāties. Pēc bankas pārskaitījuma saņemšanas izstrādātā internet lapa tiek instalēta uz mūsu (BtoB.hostings) vai klienta norādītā internet servera.

 

           Kontaktpersona:   

 

Dzintars
E-mail:
btob@btob.lv
Tālr.: 29802665
Fakss: 63027988


Vārds:
E-pasts:
Telefons:
Uzņēmums:
* Komentārs:
Pārbaudes kods:
CAPTCHA image
IK "BtoB" autortiesības un saistību atruna.
Visi internet lapā publicētie pakalpojumu apraksti, BtoB produktu apskati un attēli ir - IK "BtoB" sagatavota informācija
un atbilst statusam - komerciāla informācija - kopēšana un pārpublicēšana bez IK "BtoB" atļaujas ir stingri aizliegta.
Internet lapas sadaļa - "E-komercijas teorija" - satur publiska rakstura informāciju, pārpublicēšana nekomerciālos nolūkos - brīvi pieejama.Pārdodam "GATAVAS"
e-veikalu sistēmas -
vienā eksemplārā
!

Visu piedāvāto internet lapu
saraksts ir publicēts sadaļā -

"GATAVU"
mājaslapu
VEIKALS !!


Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Multiversija !!
MLT#29B v.8.2.0
Cena 790.0 € + PVN

Aicinām iepazīties ar "pārdošanai" izstrādātajām internet lapām.
Pilns piedāvājuma saraksts ir atrodams - "gatavu" lapu veikals

Ja kāda no lapām Jums iepatīkas - piedāvājam to iegātāties jau kā gatavu internet lapu!

 Cenā ir iekļauts:
- Jūsu uzņēmuma logo iestrāde
- tīras datubāzes sagatavošana
- lapas uzinstalēšana uz Jūsu norādītā servera (hostinga)
vienas dienas laikā !

Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Izpārdošana !!
STD#28B v.7.1.5
Cena 350.0 € + PVN


e-TIRGUS.LV