LV


"GATAVU" mājaslapu VEIKALS !!
Pārdodam gatavas mājaslapas un gatavas interneta veikalu sistēmas !!
BtoB.LV - izstrādes CENAS
Interneta veikala izstrāde, mājaslapas izveide, interneta veikala mobilās versijas izveide, web dizains un pakalpojumu cenas
Interneta PROJEKTU IZSTRĀDE
Izstrādei tiek piedāvātas dažādu veidu interneta lapu kategorijas - "Uzņēmumu mājaslapas", "Interneta datubāzes" un "Interneta veikali" ar integrētām satura vadības sistēmām - BtoB.CMS
Par BtoB.CMS - Standard
Interneta lapu funkcionalitāte tiek nodrošināta integrējot lapā atsevišķi izstrādātus BtoB.CMS moduļus.
Izveidot interneta veikalu
Informācija pakalpojumu pieteikšanai - apmaksas veidi un termiņi, WEB lapu, internetveikala izstrādes gaita un citas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Izveidot mobilo versiju iespējams uz jau esoša interneta veikala datubāzes.
PRO interneta veikala izstrāde
Uz BtoB.CMS PRO versiju balstīta interneta veikala izstrāde, izveide un apkalpošana
MŪSU DARBI
Izstrādātās internet lapas, web dizaini, programmēšanas darbu saraksti.
WEB DIZAINU paraugi
Mūsu sagatavotie un sadarbības partneru piedāvātie internet lapu dizainu paraugi.
e-KOMERCIJAS TEORIJA
Nekomerciāls e-komercijas pētījumu projekts. Padomi klientiem internet lapu prakstiskā izmantošanā.

Jaunumi / Ziņas
Par mums / Kontakti

»  PRO interneta veikala izstrāde

"PRO" interneta veikala izstrāde un APKALPOŠANA


Uz BtoB.CMS PRO versiju balstīta interneta veikala izstrāde, izveide un apkalpošana


Izdrukāt

BtoB.CMS PRO versija ir kaut kad, pirms dažiem gadiem, no BtoB.CMS v.6.x atdalījies atsevišķs, eksperimentāls izstrādes "atzars" (ar sākotnējo apzīmējumu - FORVEL sistēma), balstoties uz kuru, tīri tehnisku iemeslu dēļ, izstrāde oficiāli pat netika piedāvāta.

Laika gaitā atsevišķā FORVEL sistēma ir izgājusi pilotprojektu / testa versiju publicēšanas zem dažādiem projektiem - FORVEL.LV, FRANKE.LV (ar tam piesaistītiem subdomēniem - Franke.EE, Franke-ks.LT, Franke-ks.SI), WMF.lv, Mebeles.lv - dažādos projektos ar savām, atšķirīgām modifikācijām un jauniem papildinājumiem.

Kāpēc iepriekš nepiedāvājām PRO sistēmu?
Par patstāvīgu BtoB.PRO sistēmu tā kļuva, kad tai tika pievienoti aktuālās standarta BtoB.CMS (no v.6.x līdz v.7.1.5) sistēmas uzlabojumi (kuru ir diezgan daudz, bet tie nav savietojami ar PRO versiju), atkal modificēta datubāzes struktūra un šobrīd jau arī PILNĪBĀ pārstrādāta sistēmas failu struktūra - sagatavota operatīvākai un efektīvākai turpmāko uzlabojumu izstrādei un integrēšanai.

Kāpēc nav pieejams PRO sistēmas funcionalitātes saraksts?
BtoB.CMS PRO sistēmai nav apakšversiju, jo tā satur visus jauninājumus, tiek pastāvīgi uzlabota un nekad arī nebūs "pilnībā" pabeigta.., bet visi interneta veikali, kuri balstās uz PRO versiju - jau tāpat tiek regulāri atjaunoti un satur visas jaunākās izmaiņas un uzlabojumus līdz ko tādi tiek izstrādāti, tāpēc PRO sistēmas funkcionalitātes un uzlabojumu saraksts, atšķirībā no BtoB.CMS Standard sistēmas, arī turpmāk netiks publiskots.

 

Bāzes sistēmas sagatavošana - 2000.0 EUR + PVN

Apkalpošanas maksa - 300.0 EUR/mēnesī + PVN

PRO sistēmas e-veikalu apkalpošana ir fiksētas ikmēneša maksas pakalpojums, bez jebkādiem iespējamiem papildus maksājumiem, arī gadījumos, kad kaut kādu individuālu funkciju izstrādei būtu nepieciešams atsevišķs maksājums. Pārfrāzējot to var apzīmēt kā "sava programmētāja" pieņemšana uz nepilnu darba slodzi, bet ar maksimālu efektivitāti, jo PRO sistēma tiek uzlabota divos veidos:

  • PRO sistēmas programmētājs patstāvīgi strādā pie sistēmas pilnveidošanas, bāzes funkciju uzlabošanas un SEO optimizēšanas, pats plāno un izstrādā jaunus risinājumus kā mobilās versijas, aplikācijas utt.
  • Līdz ko klientam parādās savas individuālās uzlabojumu vēlmes - tās tiek uzskatītas par prioritārām un PRO programmētājs pirmkārt un galvenokārt strādā pie šādu uzlabojumu izstrādes. Kad klienta individuālās velmes ir izpildītas - programmētājs turpina sistēmas uzlabošanu pēc sava iepriekš izstrādātā veicamo darbu saraksta un izpildes grafika.

 
[Saistību atruna]  PRO sistēmas programmētājs - nav klienta veikala administrators(!), tāpēc programmētāja pienākumos neietilpst:

  • jebkāda veida darbs ar preču ievadīšanu, cenu koriģēšanu, preču manuālu aprakstu veidošanu un kataloga rediģēšanu, ja vien tas kaut kādā veidā nav saistīts ar preču sarakstu / aprakstu automatizēto XML sinhronizēšanu.
  • nekontaktējas ar pircējiem interneta veikalā un neapstrādā veikalā saņemtos pasūtījumus, ja vien tas kaut kādā veidā nav saistīts ar datu arhivēšanu vai sinhronizēšanu ar grāmatvedības vai noliktavas programmām.
  • ikdienā nezīmē atsevišķu preču reklāmas bannerus, nemaina akcijas un top preču sarakstus, negatavo preču apskatu informatīvos rakstus arī tajā gadījumā, ja PRO sistēmas klientam, tam ikmēneša rezervētajā darba laikā, nav pieteikti kaut kādi savi individuālie izstrādei vēlamie uzlabojumi.
       Taču.. operatīvas nepieciešamības gadījumā programmētājs uzņemas uztaisīt nepieciešamos veikala reklāmas bannerus vajadzīgajā izmērā, formātā utt., vajadzības gadījumā regulāri izgatavot paša interneta veikala reklāmas bannerus, piem., to izvietošanai ārējos interneta resursos un veikt visas citas, jebkāda veida darbības, ja pēc tām rodas operatīva nepieciešamība.

 
 

Ja standarta interneta veikala izstrāde pamatā ir - atsevišķu, konkrētu gabaldarba pasūtījumu izpilde, tad PRO sistēmas izstrāde un apkalpošana ir vērsta uz stabilu un nepārtrauktu interneta veikala attīstību, saskaņojot vispārējos mērķus, sadarbojoties gan veikala attīsībai nepieciešamo priekšlikumu un ideju ģenerēšanā, gan saskaņojot atsevišķu uzdevumu realizēšanas iespējas, to izpildes secību un gaitu.


Aicinām uz sadarbību!

 

           Kontaktpersona:   

 

Dzintars
E-mail:
btob@btob.lv
Tālr.: 29802665
Fakss: 63027988


Vārds:
E-pasts:
Telefons:
Uzņēmums:
* Komentārs:
Pārbaudes kods:
CAPTCHA image
IK "BtoB" autortiesības un saistību atruna.
Visi internet lapā publicētie pakalpojumu apraksti, BtoB produktu apskati un attēli ir - IK "BtoB" sagatavota informācija
un atbilst statusam - komerciāla informācija - kopēšana un pārpublicēšana bez IK "BtoB" atļaujas ir stingri aizliegta.
Internet lapas sadaļa - "E-komercijas teorija" - satur publiska rakstura informāciju, pārpublicēšana nekomerciālos nolūkos - brīvi pieejama.Pārdodam "GATAVAS"
e-veikalu sistēmas -
vienā eksemplārā
!

Visu piedāvāto internet lapu
saraksts ir publicēts sadaļā -

"GATAVU"
mājaslapu
VEIKALS !!


Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Multiversija !!
MLT#29B v.8.2.0
Cena 790.0 € + PVN

Aicinām iepazīties ar "pārdošanai" izstrādātajām internet lapām.
Pilns piedāvājuma saraksts ir atrodams - "gatavu" lapu veikals

Ja kāda no lapām Jums iepatīkas - piedāvājam to iegātāties jau kā gatavu internet lapu!

 Cenā ir iekļauts:
- Jūsu uzņēmuma logo iestrāde
- tīras datubāzes sagatavošana
- lapas uzinstalēšana uz Jūsu norādītā servera (hostinga)
vienas dienas laikā !

Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Izpārdošana !!
STD#28B v.7.1.5
Cena 350.0 € + PVN


e-TIRGUS.LV