LV


"GATAVU" mājaslapu VEIKALS !!
Pārdodam gatavas mājaslapas un gatavas interneta veikalu sistēmas !!
BtoB.LV - izstrādes CENAS
Interneta veikala izstrāde, mājaslapas izveide, interneta veikala mobilās versijas izveide, web dizains un pakalpojumu cenas
Interneta PROJEKTU IZSTRĀDE
Izstrādei tiek piedāvātas dažādu veidu interneta lapu kategorijas - "Uzņēmumu mājaslapas", "Interneta datubāzes" un "Interneta veikali" ar integrētām satura vadības sistēmām - BtoB.CMS
Par BtoB.CMS - Standard
Interneta lapu funkcionalitāte tiek nodrošināta integrējot lapā atsevišķi izstrādātus BtoB.CMS moduļus.
BtoB.CMS 7.x versija
+ v. 7.0.1 izmaiņas / papildinājumi
+ v. 7.1.5 izmaiņas / papildinājumi
+ CRON sistēma
BtoB.CMS aktuālā versija (info)
Izveidot interneta veikalu
Informācija pakalpojumu pieteikšanai - apmaksas veidi un termiņi, WEB lapu, internetveikala izstrādes gaita un citas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Izveidot mobilo versiju iespējams uz jau esoša interneta veikala datubāzes.
PRO interneta veikala izstrāde
Uz BtoB.CMS PRO versiju balstīta interneta veikala izstrāde, izveide un apkalpošana
MŪSU DARBI
Izstrādātās internet lapas, web dizaini, programmēšanas darbu saraksti.
WEB DIZAINU paraugi
Mūsu sagatavotie un sadarbības partneru piedāvātie internet lapu dizainu paraugi.
e-KOMERCIJAS TEORIJA
Nekomerciāls e-komercijas pētījumu projekts. Padomi klientiem internet lapu prakstiskā izmantošanā.

Jaunumi / Ziņas
Par mums / Kontakti

»  Par BtoB.CMS - Standard
   »  + v. 7.1.5 izmaiņas / papildinājumi

+ v. 7.1.5 izmaiņas / papildinājumi

Izdrukāt

Šobrīd aktuālā (bet ne jaunākā) versija apskatāma uz DP#25B piemēra - http://www.datorpreces.lv/25b/

Uz šo brīdi esošu uzlabojumu saraksts apskatāms zemāk, bet pēc noklusējuma - NE-visi zemāk atrodamie uzlabojumi ir iekļauti 25B sistēmā..

  

 Ar BtoB.CMS v.7.1.5 savietojamu uzlabojumu saraksts:

 Funkcija: Cena *
(bez PVN)
 
 • "Mani pirkumi" - nodublēts pirkumu grozs un samazināts papildus izvietošanai lapas augšdaļā;
 15.0€
 • "Labdien cien.: Apmeklētāj" - uzruna ar linku uz login formu vai pasūtījumiem, ja lielotājs ir ielogojies interneta veikalā;
15.0€
 • Padziļināta meklēšana - ar iepsēju nodalīt pamatkategorijas blokus, kuros tiek veikta meklēšana;
15.0€
 • Jautājumi / atbildes uz precēm. Jauns modulis "Questions" ar visu jautājumu administrēšanas iespējām - atbildēt uz jautājumu, publicēt vai nepublicēt pašu jautājumu utt. Tiek veikta visu jautājumu apkopošana par esošajiem jautājumiem jebkurai precei vienā sarakstā. Ja virzīšanās uz Jautājumiem/Atbildēm notiek no atsevišķas preces pārskata, tad vispirms tiek attēloti aktīvās preces jautājumi / atbildes, bet zemāk citu šajā kategorijā esošu jautājumu saraksts. Admin sistēmai ir iespēja iestādīt vai pēc noklusējuma jaunais jautājums uzreiz tiek publicēts vai arī tam ir nepieciešams administratora apstiprinājums. utt.
85.0€
 • "Visitors" modulis - papildus statistikas modulis uzkrāj visu apmeklētāja pārvietošanās vēsturi pa interneta veikala sadaļām. Papildus funkcijas - iespēja bloķēt konkrētu IP adresi. Tiek izmantots arī saistībā ar valodu moduli, kas ļauj iegaumēt apmeklētāja aktīvo valodu, pametot interneta lapu, lai pie nākamās apmeklēšanas - automātiski būtu aktīva apmeklētāja iepriekš izmantotā valoda.
65.0€
 • Modulis "Sociālie tīkli" ir aizsākts, bet nav pabeigts..
...
 • Dinamisks reklāmas banneru bloks, piem. titullapā. Izmaiņas / papildinājumi modulī - Banneru reklāmas. Papildinājums - reklāmas bloks var tikt ielādēts arī "Boksos". (skat. 25B)
45.0€
 • Pasūtījumu datubāzes eksports uz Tildes Jumis.
...
 • Ieviests "XML Soblatrons" ar iespēju definēt, kuras XML sistēmas (ar preču sarakstu un preču aprakstu atdalījumu kā atsevišķiem darbiem) ir iekļaujamas un darbināmas vienā ciklā. T.i. visu nepieciešamo XML sinhronizēšanas iedarbināšana ar vienu "vienu pogu" līdz pat automātiskai veikto izmaiņu pārpublicēšanai. "Soblatrona" darbības nodrošināšanai - korekcijas ieviestas visās aktuālajās XML sistēmās.
"Soblatrons" ir neatņemama funkcija, bet šobrīd uzskatāma par morāli novecojušu, jo līdz ar CRON automātiskās sinhronizēšanas sistēmas izstrādi - sinhronizēšana tiek veikta automātiski, bet dažreiz noder arī tas, ka ir iespēja sinhronizēšanu iedarbināt manuāli.  (Starp CRON sistēmā iestādītajām veicamo darbu sesijām).
35.0€
   
 • Ziņu modulis tagad aprīkots ar vizuālo teksta redaktoru tāpat kā sadaļu bloki MultiMenu modulī.
30.0€
 • Pieraksts uz jaunumiem koriģēts un papildināts ar redzamāku apmeklētaju informēšanu par iespēju pieteikties jaunumiem. Izvietojums labajā pusē (ar dinamisko izvirzīšanos) vai arī lapas apakšdaļā ar iespēju aizvērt pieteikšanās bloku. (Konfigurējams termiņš, kad apakšējais bloks atkal aktivizēsies un attēlosies atkal, neskatoties uz to, ka jau kādreiz ir ticis aizvērts).
15.0€
 • Vizuālais preču konstuktors - ar iepsēju definēt izvēlēto preču (materiālu) cenu atšķirību - paaugstinot vai samazinot izvēlētā preču komplekta kopējo cenu. Individuāls uzlabojums, piem., www.mebeles.lv
125.0€
 • Minimālā preces cena kategorijā (katrai kategorijai iestādāma sava vērtība). Domāts XML sistēmu ielādēto preču filtrēšanai, lai, piem., notebook preču kategorijā automātiski neiekļūst datoru kabeļi, kuri preces cenas sortēšanas dēļ nostāsies pamatpreču priekšgalā.
30.0€
 • PDF aprakstu ielāde precēm.
15.0€
 • YouTube linka iesaglabāšana precei. Caur teksta redaktoru tāpat preces aprakstam var pievienot YouTube kodu, bet ieviestā linka gadījumā - pietiek ar vienu YouTube linka rindiņu. Efektīvāk, jo ir iespēja iepriekš nodefinēt maksimālos izmērus YouTube video klipam, lai tas atkarībā no interneta veikalā tam atvēlētās vietas būtu maksimālā izmērā, bet arī nebūtu lielāks par pašas preces apskata tabulu, lai nevajadzīgi neizjauc lapas dizainu.
15.0€
 • Individuāla uzcenojumu tabula katram atsevišķam piegādātājam (ignorē kopējo uzcenojumu tabulu).
45.0€
 • [ Visas kategorijas ] linka ieviešana - ved uz atsevišķi sagatavotu kategoriju tabulas struktūru. (skat. 25B)
30.0€
 • "Meklēšanas vēsture" ieviešana interneta veikala apmeklētājiem - attēlo sistēmā iestādāmu skaitu pieprasījumu, ko apmeklētājs ir meklējis interneta veikalā. Apmeklētājam ir iespēja dzēst savu meklēšanas vēsturi (t.i. neaatēlot no sistēmas viedokļa, jo izmaiņas modulī "Meklēšana" tāpat saglabā visus apmeklētāju meklēšanas pieprasījumus kamēr administrotors pats neveiks šīs vēstures dzēšanu). (skat. 25B)
25.0€
 • u.c. uzlabojumi, drīzāk - iepriekš bijušu koda daļu optimizēšanas, kuras nevaram uzskaitīt ("sadabūt rokā") kā atsevišķus uzlabojumus, piem., globālais preču filts admin sistēmā, visu viena piegādātāja preču dzēšana un tml. ir atsevišķas koda daļas, kuras nav piesaistāmas kādai konkrētai BtoB.CMS versijai, jo tiek integrētas kā atsevišķas funkcijas, kad tas ir nepieciešams...
...
 

 
 • Kaut kad starpversijās... ir izstrādāts konfigurējams "Excel sinhronizēšanas modulis" ar iespēju administratoram pašam vispirms veikt Excel tabulas ielādi un balstoties uz to - caur admin sistēmu nokonfigurēt (t.i. sasaistīt datus) Excel tabulas stuktūru ar admin sistēmas datiem, lai turpmāk balstoties uz izveidoto stuktūru - veikt Excel tabulā iekļauto datu sinhronizēšanu ar admin sistēmas preču (un kategoriju) datubāzi.

Pielietojums, pamatideja - ar klientu pašu veidotu Excel failu pārņemt admin sistēmā manuāli vadīto preču koriģēšanu, lai turpmāk preču administrēšanu varētu vadīt, izmantojot savu Excel failu, sinhronizējot to ar admin sistēmu.
Jau sākotnēji veidojot šo moduli ir paredzēta iespēja nelimitētai stuktūru uzturēšanai, bet tā kā konkrēta klienta pieprasījums bija vienas tabulas konfigurēšanas iespēja, tad šis modulis tā arī ir palicis potenciāli spēcīgs, bet īsti nepabeigts, t.i. vēl ir uzlabojams..
Pavisam tuvākajā laikā (ir konkrēta prasība) ir plānots atkal pievērsties šim modulim, lai to papildināt un tas turpmāk būtu izmantojams arī kā preču nosaukumu un definēto parametru vērtību tulkošanas modulis uz citām valodām.

60.0€
   

 * Visas cenas ir norādītas EUR, neiekļaujot PVN 21%.


Vārds:
E-pasts:
Telefons:
Uzņēmums:
* Komentārs:
Pārbaudes kods:
CAPTCHA image
IK "BtoB" autortiesības un saistību atruna.
Visi internet lapā publicētie pakalpojumu apraksti, BtoB produktu apskati un attēli ir - IK "BtoB" sagatavota informācija
un atbilst statusam - komerciāla informācija - kopēšana un pārpublicēšana bez IK "BtoB" atļaujas ir stingri aizliegta.
Internet lapas sadaļa - "E-komercijas teorija" - satur publiska rakstura informāciju, pārpublicēšana nekomerciālos nolūkos - brīvi pieejama.Pārdodam "GATAVAS"
e-veikalu sistēmas -
vienā eksemplārā
!

Visu piedāvāto internet lapu
saraksts ir publicēts sadaļā -

"GATAVU"
mājaslapu
VEIKALS !!


Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Multiversija !!
MLT#29B v.8.2.0
Cena 790.0 € + PVN

Aicinām iepazīties ar "pārdošanai" izstrādātajām internet lapām.
Pilns piedāvājuma saraksts ir atrodams - "gatavu" lapu veikals

Ja kāda no lapām Jums iepatīkas - piedāvājam to iegātāties jau kā gatavu internet lapu!

 Cenā ir iekļauts:
- Jūsu uzņēmuma logo iestrāde
- tīras datubāzes sagatavošana
- lapas uzinstalēšana uz Jūsu norādītā servera (hostinga)
vienas dienas laikā !

Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Izpārdošana !!
STD#28B v.7.1.5
Cena 350.0 € + PVN


e-TIRGUS.LV