LV


"GATAVU" mājaslapu VEIKALS !!
Pārdodam gatavas mājaslapas un gatavas interneta veikalu sistēmas !!
BtoB.LV - izstrādes CENAS
Interneta veikala izstrāde, mājaslapas izveide, interneta veikala mobilās versijas izveide, web dizains un pakalpojumu cenas
Interneta PROJEKTU IZSTRĀDE
Izstrādei tiek piedāvātas dažādu veidu interneta lapu kategorijas - "Uzņēmumu mājaslapas", "Interneta datubāzes" un "Interneta veikali" ar integrētām satura vadības sistēmām - BtoB.CMS
Par BtoB.CMS - Standard
Interneta lapu funkcionalitāte tiek nodrošināta integrējot lapā atsevišķi izstrādātus BtoB.CMS moduļus.
Izveidot interneta veikalu
Informācija pakalpojumu pieteikšanai - apmaksas veidi un termiņi, WEB lapu, internetveikala izstrādes gaita un citas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Izveidot mobilo versiju iespējams uz jau esoša interneta veikala datubāzes.
PRO interneta veikala izstrāde
Uz BtoB.CMS PRO versiju balstīta interneta veikala izstrāde, izveide un apkalpošana
MŪSU DARBI
Izstrādātās internet lapas, web dizaini, programmēšanas darbu saraksti.
WEB DIZAINU paraugi
Mūsu sagatavotie un sadarbības partneru piedāvātie internet lapu dizainu paraugi.
e-KOMERCIJAS TEORIJA
Nekomerciāls e-komercijas pētījumu projekts. Padomi klientiem internet lapu prakstiskā izmantošanā.
Kas ir e-komercija?
E-komercijas organizēšanas līdzekļi
E-komercijas veidu klasifikācija?
E-tirgus sadalījums pa sfērām...
Internet veikalu klasifikācijas
E-komercija tūrisma jomā...

Jaunumi / Ziņas
Par mums / Kontakti

»  e-KOMERCIJAS TEORIJA
   »  E-komercijas organizēšanas līdzekļi

E-komercijas organizēšanas un veicināšanas līdzekļi

Izdrukāt

E-komercijas organizēšanas līdzekļu uzskaitījums:

Tikai līdzekļu uzskaitījums (detalizēts apskats tiks veikts atsevišķās tēmās):

  • e-mail jeb e-mail mārketings. Kā jau minēju, e-mail izmantošana var tikt attiecināta uz e-komercijas darbību (skat. Kas ir e-komercija?), ja tā izmantošana ir paredzēta pakalpojumu vai preču pārdošanai vai tās vecināšanai. E-mail tāpat kā citi saziņas līdzekļi var tikt izmantots kontaktu uzturēšanā ar klientiem, partneriem un citām ar uzņēmējdarbību saistītām personām. Tāpēc e-mail izmantošanu var uzskatīt par pilnvērtīgu e-komercijas organizēšanas līdzekli, taču vienīga e-mail mārketinga izmantošana, piemēram, bez savas interneta lapas, kurā ir atrodama visa piedāvātā informācija, ir neefektīva, jo liela satura e-maili ir grūti lasāmi un viegli izdzēšami.  

  • reklāmas pakalpojumu izmantošana. Savas reklāmas izvietošana parasti tiek plānota pēc principa – jo vairāk apmeklētāju to redzēs, jo labāk vai arī jo vairāk ieinteresētu apmeklētāju (mērķauditorija) to redzēs, jo labāk. Tāpēc reklāmas ievietošana ir lietderīgāka un efektīvāka vai nu populārās internet lapās – portālos, kur ir vislielākais apmeklētāju daudzums, vai arī specializētos vortālos saistītos ar reklāmdevēja uzņēmējdarbības sfēru, kur apmeklētāju daudzums nav tik liels, taču tajos apgrozās tieši tā auditorija uz kuru cer reklāmdevējs. Reklāmas pakalpojumu izmantošana ir efektīvs līdzeklis savas internet lapas popularizēšanā.

  • UZŅĒMUMA INTERNET LAPA – manuprāt, galvenais, efektīvākais e-komercijas organizēšanas līdzeklis. Arī iepriekšminēto līdzekļu izmantošanas efektivitāte būtiski pieaug, ja Jūsu uzņēmumam ir prezentabla, labi izplānota internet lapa, kurā ir sniegta informācija gan par pašu uzņēmumu, gan tā piedāvātajiem pakalpojumiem un precēm. Veiksmīga vizuālā noformējuma gadījumā un skanīga domēna vārda izvēle, internet lapas apmeklētājiem tā labāk paliek atmiņā, asociējas ar paša uzņēmuma darbību un kādreizējas nepieciešamības gadījumā būs lielāka varbūtība, ka klients atcerēsies par Jūsu uzņēmumu un Jūsu uzņēmuma internet lapu.
    Kas attiecas uz internet lapas funkcijām, tad tai nav obligāti jābūt internet veikala jeb on-line veikala internet lapai, jo ne visas preces un pakalpojumus ir efektīvi piedāvāt on-line režīmā. Galvenais apstāklis, kas nosaka vai konkrēta internet lapa ir e-komercijas vešanas līdzeklis ir tās mērķis, kas ir jābūt preču vai pakalpojumu vai to aprakstu piedāvāšana ar mērķi vai nu gūt tiešu peļņu no pārdošanas vai popularizēt savu tirdzniecības zīmi, ar nolūku veicināt uzņēmuma atpazīstamību un tēla veidošanu, kā rezultātā sekmēt turpmāku uzņēmuma darbību un ienākumus.

  • banneru sistēmu reklāma paredz savas internet lapas esamību, kurā Jūs ievietojat banneru apmaiņas sistēmas kodu, kas katras lapas atvēršanas laikā parāda kāda no sistēmas dalībnieka reklāmu. Savukārt Jūsu reklāma tiek rādīta citu sistēmas dalībnieku internet lapās atbilstoši rādījumu daudzumam, ko nopelnījusi Jūsu internet lapa rādot sistēmas dalībnieku reklāmas.  Šī e-komercijas līdzekļa efektivitāte palielinās, ja Jūsu reklāmas banneris ir efektīvs (par to vēlāk...) un tiek izvietots Jums vēlamākajās sistēmas dalībnieku internet lapās, kurās apgrozās Jūs interesējošā auditorija, netērējot Jūsu uzkrātos punktus rādot reklāmu internet lapās, kurās apmeklētāji nav ieinteresēti Jūsu pakalpojumos.

  • internet lapas linku apmaiņa (1:1)...

  • partnerprogrammas

  • u.c.
  • uzskaitījums tiks turpināts...

 

  … 

Turpinājums sekos...

IK "BtoB" autortiesības un saistību atruna.
Visi internet lapā publicētie pakalpojumu apraksti, BtoB produktu apskati un attēli ir - IK "BtoB" sagatavota informācija
un atbilst statusam - komerciāla informācija - kopēšana un pārpublicēšana bez IK "BtoB" atļaujas ir stingri aizliegta.
Internet lapas sadaļa - "E-komercijas teorija" - satur publiska rakstura informāciju, pārpublicēšana nekomerciālos nolūkos - brīvi pieejama.Pārdodam "GATAVAS"
e-veikalu sistēmas -
vienā eksemplārā
!

Visu piedāvāto internet lapu
saraksts ir publicēts sadaļā -

"GATAVU"
mājaslapu
VEIKALS !!


Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Multiversija !!
MLT#29B v.8.2.0
Cena 790.0 € + PVN

Aicinām iepazīties ar "pārdošanai" izstrādātajām internet lapām.
Pilns piedāvājuma saraksts ir atrodams - "gatavu" lapu veikals

Ja kāda no lapām Jums iepatīkas - piedāvājam to iegātāties jau kā gatavu internet lapu!

 Cenā ir iekļauts:
- Jūsu uzņēmuma logo iestrāde
- tīras datubāzes sagatavošana
- lapas uzinstalēšana uz Jūsu norādītā servera (hostinga)
vienas dienas laikā !

Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Izpārdošana !!
STD#28B v.7.1.5
Cena 350.0 € + PVN


e-TIRGUS.LV