LV


"GATAVU" mājaslapu VEIKALS !!
Pārdodam gatavas mājaslapas un gatavas interneta veikalu sistēmas !!
BtoB.LV - izstrādes CENAS
Interneta veikala izstrāde, mājaslapas izveide, interneta veikala mobilās versijas izveide, web dizains un pakalpojumu cenas
Interneta PROJEKTU IZSTRĀDE
Izstrādei tiek piedāvātas dažādu veidu interneta lapu kategorijas - "Uzņēmumu mājaslapas", "Interneta datubāzes" un "Interneta veikali" ar integrētām satura vadības sistēmām - BtoB.CMS
Par BtoB.CMS - Standard
Interneta lapu funkcionalitāte tiek nodrošināta integrējot lapā atsevišķi izstrādātus BtoB.CMS moduļus.
Izveidot interneta veikalu
Informācija pakalpojumu pieteikšanai - apmaksas veidi un termiņi, WEB lapu, internetveikala izstrādes gaita un citas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Izveidot mobilo versiju iespējams uz jau esoša interneta veikala datubāzes.
PRO interneta veikala izstrāde
Uz BtoB.CMS PRO versiju balstīta interneta veikala izstrāde, izveide un apkalpošana
MŪSU DARBI
Izstrādātās internet lapas, web dizaini, programmēšanas darbu saraksti.
WEB DIZAINU paraugi
Mūsu sagatavotie un sadarbības partneru piedāvātie internet lapu dizainu paraugi.
e-KOMERCIJAS TEORIJA
Nekomerciāls e-komercijas pētījumu projekts. Padomi klientiem internet lapu prakstiskā izmantošanā.
Kas ir e-komercija?
E-komercijas organizēšanas līdzekļi
E-komercijas veidu klasifikācija?
E-tirgus sadalījums pa sfērām...
Internet veikalu klasifikācijas
E-komercija tūrisma jomā...

Jaunumi / Ziņas
Par mums / Kontakti

»  e-KOMERCIJAS TEORIJA
   »  Kas ir e-komercija?

Kas ir elektroniskā komercija (e-komercija)?

Izdrukāt

(Vienkāršotais variants)
Preču un pakalpojumu pārdošana vai vienkārši patērētāju informēšana par preču vai pakalpojumu iegādāšanās iespēju (reklāma), izmantojot interneta tehnoloģijas (www, e-mail).

   Tāpat kā klasiskajam mārketingam ir ļoti daudz definīciju, kuras visas ir pareizas, arī e-komercijas skaidrojumu var būt ļoti daudz. Viss ir atkarīgs no tā, kuru e-komercijas darbības novirzienu definīcijas autors uzskata par svarīgāko. E-komercijas mērķis, patiesībā, ir viens - gūt peļņu, bet atšķirites var tā sasniegšanas veidi. Ja preču īpašnieks cenšas realizēt savu produkciju pa tiešo internetā (internet veikals), tad tā ir tā pati pārdošana, savukārt, ja mērķis ir reklamēt savu uzņēmumu, tirdzniecības marku - mērķis no tā nemainās, jo uzņēmums cer uz savu pārdošanas apjomu nodrošināšanu, veicināšanu pamatojoties uz to, ka pircēji būs labāk informēti par konkrēta uzņēmuma pastāvēšanu un par tā piedāvātās produkcijas pieejamību noteiktā tirgū, kas gala rezultātā veicinās uzņēmuma produkcijas pārdošanas apjomus.
   Izmantojot on-line pārdošanas, peļņa rodas uzreiz un tās apjomi ir viegli novērtējami, taču, reklamējot savu tirdzniecības marku, peļņas gūšanas iespēja tiek plānota ilgākā laika periodā un peļņas apjoma noteikšana tādā gadījumā ir sarežģītāka, taču arī matemātiski aprēķināma. Lai arī peļņas noteikšanas precizitāte no tirdzniecības markas reklamēšanas var būt subjektīvi apšaubīta, pastāv noteiktas metodes tās novērtēšanai un galarezultātā izteikšanai svarīgākajā rādītājā - naudas vienībās. (par šīm metodēm - nedaudz vēlāk..)

   Veicot e-komercijas darbību, patiesībā tiek izmantotas tās pašas mārketinga metodes, kuras tiek izmantotas tradicionālajā biznesa organizēšanā. Papildus nāk tādi termini kā e-mail mārketings, internet mārketoloģija. Konkurentu analīzes nepieciešamība pastāv jebkurā gadījumā, taču e-komercijas laukā par konkurentiem kļūst gandrīz katrs uzņēmums, kurš savā internet veikalā piedāvā līdzīga sortimenta preces. Veikalu fiziskās atrašanās nozīme kļūst mazāk svarīga nekā parastas tirdzniecības organizēšanā, kur liela nozīme ir veikala atrašanās vietai pēc iespējas populārākās cilvēku "drūzmēšanās" vietās.

Vai darbošanonos bez savas internet lapas, izmantojot tikai e-mail, var uzskatīt par e-komerciju?

   Var ar nosacījumu ka tā ir pastāvīga uz preču realizāciju orientēta darbība, izmantojot tādas e-komercijas metodes kā e-mail mārketings (nepieciešama atsauce un paskaidrojums) un tml. Taču neuzskatu, ka darbošanos var saukt par e-komercijas vešanu, kad, teiksim, kādas produkcijas realizēšana tiek veikta tradicionālā veidā, bet naudas pārskaitīšana notiek izmantojot internetu. Piemēram, noteiktu preču izplatītāji piedāvā Jums iesaistīties tā saucamajā e-komercijas biznesā, ko var izdarīt reģistrējoties kādā no ārzemju saitiem, pārskaitīt naudu caur Internetu, bet preci – realizējiet paši kā mākat.
   Manuprāt, organizēt savu komerciālo darbību, izmantojot tikai e-mail ir arī neefektīvi. Reti kurš e-mail saņēmējs tūlīt pat ķersies pie telefona un zvanīs, lai pasūtīt Jūsu preces. Visdrīzāk tas mēģinās atcerēties Jūsu nosaukumu, lai nepieciešamības gadījumā pats varētu uziet Jūsu piedāvājumu. Pietam tas ir tajā gadījumā, ja Jums veiksies un Jūs piedāvāsiet patiešām e-mail saņēmēju interesējošu preci vai pakalpojumu. Viss saistīīts ar apmeklētāju uztveri – vizuāla informācija internetā ir ļoti būtiska t.i., ja Jūsu e-mail nesaturēs vizuālu informāciju, visdrīzāk Jūsu e-mail pat netiks izlasīts un Jūs tiksiet pieskaitīts pie ‘spameriem’. ‘Spams’ ir kaitinošs, bet pie tā var pierast... es dzēšu ārā visus e-mail automātiski, kuru autorus nezinu.

   Un tomēr par klasisku e-komercijas modeli uzskatu tieši internet veikalu, kas piedāvā un dod iespēju ne tikai apskatīt veikalā pieejamās preces, bet arī pasūtīt tās izmantojot to pašu datoru un saņemt pasūtītās preces uz norādīto adresi.
Turpinājums sekos...

IK "BtoB" autortiesības un saistību atruna.
Visi internet lapā publicētie pakalpojumu apraksti, BtoB produktu apskati un attēli ir - IK "BtoB" sagatavota informācija
un atbilst statusam - komerciāla informācija - kopēšana un pārpublicēšana bez IK "BtoB" atļaujas ir stingri aizliegta.
Internet lapas sadaļa - "E-komercijas teorija" - satur publiska rakstura informāciju, pārpublicēšana nekomerciālos nolūkos - brīvi pieejama.Pārdodam "GATAVAS"
e-veikalu sistēmas -
vienā eksemplārā
!

Visu piedāvāto internet lapu
saraksts ir publicēts sadaļā -

"GATAVU"
mājaslapu
VEIKALS !!


Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Multiversija !!
MLT#29B v.8.2.0
Cena 790.0 € + PVN

Aicinām iepazīties ar "pārdošanai" izstrādātajām internet lapām.
Pilns piedāvājuma saraksts ir atrodams - "gatavu" lapu veikals

Ja kāda no lapām Jums iepatīkas - piedāvājam to iegātāties jau kā gatavu internet lapu!

 Cenā ir iekļauts:
- Jūsu uzņēmuma logo iestrāde
- tīras datubāzes sagatavošana
- lapas uzinstalēšana uz Jūsu norādītā servera (hostinga)
vienas dienas laikā !

Pārdodam "GATAVU" e-veikalu

Izpārdošana !!
STD#28B v.7.1.5
Cena 350.0 € + PVN


e-TIRGUS.LV